Aktywność w czasie kwarantanny

Szanowni Państwo,

Koronawirus psuje nam szyki i z uwagi na zaistniałą sytuację w kraju, oraz obowiązkową kwarantannę w placówkach edukacyjnych, zajęcia w normalnym trybie nie mogą się odbywać. Pragniemy, aby wiedzieli Państwo, że wszystkie zajęcia, które teraz przepadają będą odrobione, jak tylko placówka zostanie otwarta.   

W międzyczasie polecamy, aby uczniowie powtarzali przerobiony do tej pory materiał, tj.: słownictwo, zagadnienia gramatyczne, struktury i funkcje językowe, itd. W tym celu chcemy Państwu polecić kilka wartościowych stron i aplikacji, z których warto skorzystać. Oto niektóre z nich:

- Dla starszych kursantów:

ang.pl

e-ang.pl

BBC Learning English

 

- Dla wszystkich :

pl.duolingo.com

kanał Arleny Witt na YouTube

 

- Dla młodszych:

anglomaniacy.pl

supersimple.com

 

- Portal z grami edukacyjnymi:

jezykiobce.pl - langbandit

 

Chcemy Państwa zapewnić, że z wszystkimi naszymi kursantami do tej pory pracowaliśmy bardzo sumiennie, a ich wyniki są obiecujące. Podkreślamy, że wszystkie zajęcia które z powodu kwarantanny nam przepadną będą odrobione. Będziemy wkrótce informować o planie odrabianych zajęć. Zalecamy jednak aby ten wyjątkowy czas, wolny od zajęć w Angielskim Zakątku, kursanci wykorzystali na powtórkę i szlifowanie tego co już przerobili.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia,

Lektorzy Angielskiego Zakątka